Firma Thermaltake, oprócz ciekawych myszek, słuchawek czy też klawiatur dla graczy komputerowych, dostarcza nam także najnowocześniejsze obudowy, które oprócz wysokiej jakości wykonania, zaciekawiają również swoim futurystycznym wyglądem. Do takich obudów z pewnością należy czarny model Thermaltake Chaser MK-I. Chaser MK-I to obudowa wykonana w standardzie full tower, która z pewnością przypadnie do gustu entuzjastom oraz graczom komputerowym. W całości pomalowana na czarno obudowa wykonana została z blachy SECC i plastikowych wstawek.

Chaser MK-I pozwala na zamontowanie maksymalnie siedmiu małych lub pięciu dużych wentylatorów, z czego trzy znajdują się w zestawie – po jednym z przodu, z tyłu i na górze obudowy. W przedniej części obudowa posiada wentylator z rodziny Colorshift, który pozwala nam na wybór aż czterech kolorów podświetlenia! Obudowa w górnej części posiada stację dokującą na dyski SATA 2,5 lub 3,5”, która pozwala na instalację/deinstalację dysku bez konieczności wyłączania zasilania. Obok niej znajdują się dwa porty USB 3.0, dwa USB 2.0, złącze eSATA, oraz audio in & out.

Oprócz agresywnego wyglądu, obudowa Chaser posiada wiele funkcjonalnych zalet. Pod spodem producenci zamontowali ruchome, podwyższone stopki, dzięki czemu będziemy mogli zmienić ich pozycję, chowając je pod obudowę. Aby zapewnić sobie porządek w środku obudowy, Chaser MK-I posiada system zarządzania kablami, dzięki czemu od dziś nie będziesz musiał się męczyć z poplątanymi kablami, podczas sprzątanie kurzu w obudowie. Dodatkowo dla wszystkich graczy komputerowych, producent w bocznej części obudowy zamontował uchwyt na słuchawki!

Chaser MK-I posiada cztery zewnętrzne zatoki 5,25” oraz jedną 3,25”, natomiast wewnątrz znajdziemy dodatkowe sześć zatok 3,5” zamiennych z 2,5”. Napędy montuje się w nich bez użycia dodatkowych narzędzi. W obudowie umieścić można płytę główną w standardzie mATX lub pełnowymiarowym ATX. Wewnątrz zmieści się karta graficzna o długości 33 cm oraz chłodzenie procesora o wysokości 18 cm, co pozwala nam zamontować w komputerze najnowsze i najlepsze podzespoły, jakie znajdują się w sprzedaży.

Na swój sprzęt firma Thermaltake udziela nam aż 24 miesięcznej gwarancji. Oczywiście obudowę Thermaltake Chaser MK-I możecie już dziś zakupić w sklepie Siligan.pl.