Mamy dla Was super ofertę na świąteczne, zimne dni. Już teraz w naszym sklepie internetowym możecie zgarnąć po promocyjnej cenie fantastyczną obudowę do komputera SilentiumPC Gladius X60. Model Gladius X60 cechuje przede wszystkim wysoka wytrzymałość. Wszystko za sprawą sztywnej konstrukcji ze stali o grubości aż 0,7 mm. Dzięki zastosowaniu czarnego koloru zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, nasz komputer nabierze agresywniejszego wyglądu.

Od teraz nie musisz skupiać się już na grzejącym sprzęcie i poświęcić uwagę temu co lubisz najbardziej – fragowaniu! Obszerne wnętrze X60 pomieści nowoczesne komponenty takie jak 325 mm karty graficzne, chłodzenia do wysokości 175mm (bez montażu wentylatorów na bocznym panelu). Rozbudowana wentylacja zapewni im optymalne temperatury nawet podczas długich rozgrywek. Trzy załączone 120 mm wentylatory zapewniają znakomity przepływ powietrza, a zintegrowany regulator obrotów pozwala na sterowanie aż dziewięcioma wentylatorami.

Silentium Gladius X60Jak każda obudowa od firmy SilentiumPC, model Gladius X60 został wyposażony w filtry przeciwkurzowe. Warto dodać, że montaż napędów i kart rozszerzeń w obudowie jest bardzo prosty i wygodny. Gladius X60 Pure Black to także bogata funkcjonalność – zintegrowana stacja dokująca SATA oraz czytnik kart pamięci, nie wspominając już o obowiązkowych portach USB 3.0.

Jednym słowem, obudowa SilentiumPC Gladius X60 gotowa jest nawet na najgorsze traktowanie przez użytkownika.