x

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ: 22 212 89 00

LUB ZAGLĄDNIJ DO SKLEPU W WARSZAWIE

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Menu

Kategorie

BlackVue Warszawa

 

W naszych czasach bardzo popularne stały się rejestratory jazdy umieszczane w samochodach. Takie działania zabezpieczają nas przede wszystkim przed niejasnościami, jakie mogą wyniknąć podczas wypadku z naszym udziałem lub mogą stanowić ważny dowód w innej sprawie. Dzięki popularności takich urządzeń, na rynku pojawiło się wiele firm, które oferują nowoczesne rejestratory w przystępnych cenach. Jednak czy są one na tyle dobre, żeby zaspokoić nasze potrzeby?

Jedną z firm, która zajęła się tematem rejestratorów, jest marka BlackVue, która w swojej ofercie posiada wiele niezawodnych urządzeń samochodowych. Każde z nich oferuje nam możliwość nagrywania filmów podczas jazdy lub z dala od pojazdu w jakości Full HD! Dzięki szerokiemu kątowi widzenia, mamy pewność że nie przegapimy tego, co dzieje się wokół naszego pojazdu. Produkty BlackVue są bardzo łatwe w konfiguracji, a przemyślana konstrukcja postawia kierowcy spore pole widzenia, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenie nie będzie nam przeszkadzać podczas jazdy.

Dzięki stworzeniu aplikacji BlackVue App możemy bez problemu połączyć się z urządzeniem w samochodzie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu i dowolnie nim sterować. Oczywiście każde urządzenie może łączyć się również z komputerem PC lub Mac, dzięki czemu będziemy mieli dostęp do wielu ustawień rejestratora i w szybki sposób ściągniemy z niego nagrane wcześniej filmy.

DLACZEGO WYBRAĆ PRODUKTY BLACKVUE?

Warto dodać, że wszystkie rejestratory firmy BlackVue posiadają wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu oprócz obrazu, możemy również nagrać dźwięk i każdy komentarz, który będzie towarzyszył sytuacji, którą nagrywamy. Dobrym rozwiązaniem, jakie producent zastosował w swoich urządzeniach, jest czujnik ruchu oraz czujnik wstrząsu, dzięki którym nagrywany obraz staje się bardziej stabilniejszy i wyraźniejszy. Nagrywane filmy otrzymujemy w standardowym formacie MP4 w jakości Full HD (1920x1080 pikseli) 30 fps.

Produkty firmy BlackVue to zdecydowanie dobry wybór urządzeń rejestrujących obraz na drodze. Główną zaletą produktów jest niewielka waga, wysoka jakość nagrywanych filmów, a także niezawodność. Już teraz, w sklepie internetowym Siligan.pl możesz zakupić wszystkie urządzenia z serii BlackVue. Serdecznie zapraszamy!

 

POZNAJ PRODUKTY BLACKVUE

Ukrywanie


[%carousel%]

Odbierz swoje zamówienie w naszej siedzibie za 0 zł

Wygodne płatności za zakupy w Siligan.pl!

Alsen.pl
intel
SENNHEISER
SilentiumPC
Thermaltake
Sklepy internetowe CStore | Copyright © 2016 Siligan.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PAYU MasterCard VISA

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
cartbox
contact
Strefa marek