monitor do gier

Na co zwrócić uwagę wybierając monitor do pracy?

O ile wyposażając stanowisko do pracy dużo uwagi poświęca się wyborowi wydajnego i mocnego komputera, tak zakup monitora często traktowany jest po macoszemu, jako kolejnego elementu wyposażenia. Należy dodać, że na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, a przy wyborze monitora należy zwrócić uwagę na naprawdę mnóstwo szczegółów.

Dowiedz się więcej

Uporządkowanie kabli wewnątrz obudowy komputera

Nie wiesz, jak uporządkować kable wewnątrz obudowy? Poznaj nasze sposoby na rozwiązanie tego problemu. Choć aranżacja okablowania w komputerze wykonana jest przede wszystkim ze względów estetycznych, tak spotkać się można z poglądami, że nieuporządkowane kable w obudowie mogą przyczynić się do zwiększenia temperatury podzespołów oraz nagromadzenia kurzu. Dla użytkowników komputerów postanowiliśmy przygotować krótki poradnik, jak…

Dowiedz się więcej

Nowinki ze swiata technologii

Co w trawie piszczy? Nowinki ze świata technologii

Nie da się zaprzeczyć, że nowoczesna technologia bardzo dynamicznie się rozwija, a producenci prezentują coraz śmielsze, a także ciekawsze i bardziej funkcjonalne urządzenia, akcesoria, często wyróżniające się niebanalnym designem. Z myślą o naszych czytelnikach przygotowaliśmy krótką listę nowinek.

Dowiedz się więcej

Zwiekszanie wydajnosci komputera do gier

Podpowiadamy, jak zwiększyć wydajność komputera

Komputer najczęściej kupowany jest z myślą, że będzie służył przez dłuższy czas. Niewiele osób zmienia sprzęt co kilka miesięcy. Bez względu na to, do jakich celów wykorzystywany jest komputer – praca zawodowa, czy po prostu przeglądanie Internetu, konieczne jest wykonanie prostych czynności, dzięki którym korzystanie z komputera będzie zauważalnie szybsze.

Dowiedz się więcej