Firma Thermaltake po raz kolejny wyciąga rękę do wymagających graczy komputerowych. Słuchawki Tt eSPORTS Shock Battle Edition w wersji Military Green, to idealny sprzęt dla zawodników, którzy cenią sobie solidność i perfekcyjne wykonanie. Spośród innych słuchawek z pewnością wyróżnia je nowoczesny i agresywny wygląd, w kolorach militarnych. Od pierwszych chwil używania słuchawek Thermaltake poczujecie bojowe nastawienie do swoich rywali w grze!

Trzeba przyznać, że edycja słuchawek Shock Battle to dobry wybór na długie lata. Nowoczesna składana konstrukcja oraz długi 3 metrowy kabel, zakończony dwoma wtykami mini jack 3.5 mm, sprawia, że słuchawki dają nam pełny komfort użytkowania oraz transportu. Oczywiście, jak każde profesjonalne słuchawki dla graczy, Thermaltake zbudowało duże, wygodnie muszle nauszne, w których umieszczone zostały głośniki o średnicy 40 milimetrów. Dzięki temu pasmo przenoszenia wynosi 20 – 20 000 Hz, z kolei dynamika głośników utrzymuje się w granicach 114 dB.

Tt eSPORTS Shock Battle

Oczywiście twórcy Tt eSPORTS Shock Battle Edition nie zapomnieli również o mikrofonie, który potrzebny jest w każdej grze multiplayer. Dzięki dużej, dwukierunkowej czułości i twardej obudowie, nie musimy martwić się, że zbyt wygniemy mikrofon i zaraz przestanie działać. Przyznam szczerze… ciężko znaleźć jakiekolwiek wady. Nawet gąbka w słuchawkach została wykonana z takie materiału, dzięki któremu zredukowana zostanie potliwość.

Wszystkim wymagającym graczom polecam model Shock Battle Edition w wersji Military Green.