JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SKŁADANIE KOMPUTERÓW  /  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Złóż komputer dla siebie!

Poszukujesz komputera, który będzie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb? Specjaliści pomogą w stworzeniu komputera na zamówienie spełniającego Twoje oczekiwania. Doradzą, omówią możliwe konfiguracje oraz podpowiedzą, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Jeśli posiadasz już część elementów zakupionych w innym sklepie lub wymontowanych z poprzedniego komputera koniecznie weź je ze sobą. Stawiamy sobie za cel stworzenie komputera szytego na miarę Twoich potrzeb.

Wykorzystaj nasz formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu poznamy Twoje wymagania i oczekiwania co do nowego sprzętu. Po wysłaniu formularza oczekuj na kontakt telefoniczny lub e-mailowy od naszych specjalistów, którzy omówią z Tobą warunki przygotowania komputera.

ZASTOSOWANIE KOMPUTERA:

ORIENTACYJNY BUDŻET:

OD
DO

PROPOZYCJA PODZESPOŁÓW:

CZY POSIADASZ WŁASNE CZĘŚCI DO WYKORZYSTANIA?

OFERTA Z:

SPECJALNE KRYTERIA:

DANE KONTAKTOWE:

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.