JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SKŁADANIE KOMPUTERÓW  /  Komputery dla profesjonalistów

Komputery dla profesjonalistów

Komputery dla profesjonalistów

Komputery dla profesjonalistów często służą jako podstawowe narzędzie pracy. Jesteś grafikiem, programistą, a może zajmujesz się obróbką zdjęć? Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważny przy wykonywaniu obowiązków zawodowych jest odpowiedni, profesjonalny i niezawodny sprzęt. Tego typu komputery, podobnie jak komputery gamingowe, znacznie różnią się od jednostek wykorzystywanych wyłącznie w celu przeglądania Internetu lub korzystania z edytorów tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych.

Sprzęt wydajny i zaawansowany technologicznie

Komputer dla grafika, programisty, czy freelancera to jak zestaw narzędzi dla mechanika. Jeśli zacina się, jest przestarzały, nie obsługuje najnowszego oprogramowania to sygnał, że najwyższy czas pomyśleć o zmianach. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze nowego sprzętu?

Najważniejsze, aby był to mocny komputer, wydajny oraz niezawodny. Podzespoły jednostki muszą być odpowiednio dopasowane, dzięki czemu zmniejszone zostanie ryzyko awarii. Nie da się zaprzeczyć, że uszkodzenie komputera, a także utrata danych to duża strata – nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim czasu. Dlatego tak ważne, aby komputer składał się z solidnych części o długiej żywotności.

Do pracy potrzebny jest szybki komputer, który od razu reaguje na polecenia.  Trudno jest wyobrazić sobie realizację obowiązków zawodowych w sytuacji, gdy trzeba czekać dłuższą chwilę, aż na komputerze uruchomi się program.

Komputer stacjonarny dla grafika czy laptop? Podobny dylemat dotyczy większości osób ze specjalistycznych i zaawansowanych branż. Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Poza kwestiami technicznymi wiele zależy od osobistych upodobań.

Komputer dopasowany do indywidualnych wymagań

Wykonawcy specjalistycznych zawodów potrzebują do wykonywania pracy sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Zestaw komputerowy dla grafika nie będzie odpowiadał programiście i odwrotnie. Dlatego tak ważne jest, aby jednostka była złożona z uwzględnieniem sposobu użytkowania. Na przykład parametry komputera dla grafika to co najmniej czterordzeniowy procesor, minimum 16 GB pamięci RAM, wydajna karta graficzna, dyski HDD i SSD.

Natomiast w przypadku komputerów do tworzenia animacji 3D niezbędna jest odpowiednia moc obliczeniowa, a także dużo przestrzeni dyskowej.

Komputery dla profesjonalistów to kompilacja dopasowanych podzespołów z uwzględnieniem wymagań użytkownika. Zupełnie inne wymagania od doświadczonego freelancera ma początkujący wykonawca wolnego zawodu. Należy również pamiętać o doborze odpowiednich akcesoriów, np. myszki, klawiatury, monitora. Wszystkie te elementy zapewniają komfortową, wielogodzinną pracę. To także istotna kwestia, o której zapomina wielu profesjonalistów.

Rozwiązania szyte na miarę potrzeb

Jesteś wymagającym użytkownikiem? Szukasz zespołu pasjonatów nowych technologii, którzy zrozumieją Twoje potrzeby i pomogą stworzyć komputer spełniający wymagania? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że powinieneś bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów, które spełniają wymagania zaawansowanych użytkowników:

  • uwzględniamy indywidualne wymagania klienta,
  • proponujemy rozwiązania innowacyjne, ale zarazem sprawdzone,
  • wykorzystujemy podzespoły najwyższej jakości,
  • przeprowadzamy testy obciążeniowe i wydajnościowe, minimalizując ryzyko awarii.

Nasza działalność obejmuje także modernizację sprzętu. Istnieje możliwość wykorzystania już posiadanych części (o ile są kompatybilne i wydajne). To jeden ze sposobów na obniżenie kosztów budowy urządzenia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje klientów. Naszym celem jest stworzenie zestawu komputerowego nie tylko spełniającego wymagania użytkownika, ale także niezawodnego.

Do wizyty w naszej siedzibie w Warszawie lub kontaktu telefonicznego/mailowego zachęcamy osoby zainteresowane zakupem specjalistycznego sprzętu. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie konfiguracje mocy poszczególnych elementów oraz podpowiedzą, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze.

POTRZEBNY NOWY KOMPUTER?

Wybierz ofertę Siligan i stwórz komputer idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań. Skorzystaj z naszego formularza, który pomoże nam określić specyfikację Twojego nowego sprzętu.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na sprzęt

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, jesteś w trakcie kupna komputera do domu lub firmy, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 00

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.