JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SKŁADANIE KOMPUTERÓW  /  Komputery marki Siligan

Komputery marki Siligan

Komputery marki Siligan

Szukasz komputera szytego na miarę potrzeb? Mimo tak szerokiego wyboru w sklepach nie znajdujesz sprzętu, który odpowiadałby Twoim indywidualnym wymaganiom? Jesteśmy zespołem specjalistów tworzących komputery z pasją i zamiłowaniem, działamy pod marką Siligan. Dążymy do osiągnięcia jak najwyższej wydajności sprzętu, przy zastosowaniu wysokiej jakości części. Wyróżnia nas elastyczność oferty –  składamy komputery z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika, a do pracy wykorzystujemy również części, które klient już posiada np. po demontażu z poprzedniego komputera. Nie zamykamy się wyłącznie na podzespoły konkretnych marek, jesteśmy w stanie wykorzystać dowolne produkty, dostępne w polskiej dystrybucji. Interesują nas innowacyjne rozwiązania, a satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Sprzęt dla wymagających

Komputery dostępne od ręki w sklepach idealnie sprawdzą się podczas przeglądania Internetu, korzystania z edytorów tekstowych oraz przy grach o niskich wymaganiach sprzętowych. Jednak jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, np. wykorzystujesz komputer do pracy, szukasz sprzętu o mocnych podzespołach, wydajnego i niezawodnego, przygotowanego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, zapoznaj się z naszą ofertą. Nie sprzedajemy gotowych rozwiązań. Budujemy komputery od zera z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jeśli chcesz uzyskać bliższe informacje o naszych usług, zapraszamy do osobistego kontaktu w naszej siedzibie w Warszawie.

Siligan komputery Warszawa5 korzyści płynących z zakupu naszych komputerów

  1. Komputery tworzymy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika.
  2. Podczas konsultacji ze specjalistą każdy klient ma możliwość zaproponowania swoich rozwiązań, które przeanalizujemy i doradzimy najkorzystniejszą opcję.
  3. Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne podzespoły najwyższej jakości.
  4. Kierujemy się zasadą „komputer na lata” – dlatego proponujemy klientom sprawdzone, a zarazem nowoczesne rozwiązania.
  5. Podczas składania komputera możemy użyć posiadane przez Państwa części (zakupione w innym sklepie lub wymontowane z poprzedniego komputera).
  6. Przed wydaniem komputera przeprowadzamy szereg testów, mających na celu wyeliminowanie ewentualnych usterek.
  1. Odpowiadamy za sprzęt wydany klientowi, realizujemy uprawniania wynikające z gwarancji.

Co odróżnia nas na rynku?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy traktują składanie komputerów jako pasję. Naszym celem jest uzyskanie najwyższej wydajności komputera za rozsądną cenę. Najważniejsze są dla nas potrzeby klienta. Dlatego staramy się, aby stworzyć komputer szyty na miarę potrzeb. Dokładnie analizujemy wymagania, aby móc zaproponować rozwiązania spełniające oczekiwania.

Do naszej siedziby w Warszawie zapraszamy również osoby, które nabyły już część podzespołów i mają problem z ich podłączeniem. Z chęcią doradzimy i podpowiemy, jakich części jeszcze brakuje, a także pomożemy stworzyć komputer o wybranych parametrach.

Komputery tworzymy z ogromnym zaangażowaniem, przy wykorzystaniu różnych podzespołów. Ważne jest jednak dla nas, aby stworzone zestawy były przystępne cenowo dla klientów. Jednym ze sposób obniżenia kosztów jest wykorzystanie już posiadanych części.

Bardzo istotna jest dla nas niezawodność stworzonego komputera. Dlatego przed przekazaniem go w ręce klienta przeprowadzamy szereg testów. Eliminujemy w ten sposób ewentualne usterki oraz wady fabryczne.

POTRZEBNY NOWY KOMPUTER?

Wybierz ofertę Siligan i stwórz komputer idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań. Skorzystaj z naszego formularza, który pomoże nam określić specyfikację Twojego nowego sprzętu.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na sprzęt

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, jesteś w trakcie kupna komputera do domu lub firmy, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 00

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.