JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SKŁADANIE KOMPUTERÓW  /  Komputery na zamówienie

Komputery na zamówienie

Komputery na zamówienie

Poszukujesz sprzętu najwyższej jakości? Chcesz, aby komputer był wydajny i niezawodny? Komputer na zamówienie to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możesz zdecydować się na zakup modelu światowej marki lub wybrać opcję złożenia urządzenia z uwzględnieniem indywidualnych wymagań oraz sposobu użytkowania. Poniżej prezentujemy zalety i wady wskazanych możliwości.

Dostępne zestawy komputerowe

Markowe zestawy komputerowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są przetestowane i niemal od razu po podłączeniu gotowe do użycia. Większość posiada także już zainstalowany system operacyjny. To duże ułatwienie, szczególnie dla użytkowników, którzy używają komputera głównie w celu korzystania z Internetu lub do pracy przy wykorzystaniu edytorów tekstowych, a nie orientują się w zagadnieniach informatycznych.

Obecnie producenci oferują różne konfiguracje podzespołów, dzięki czemu każdy użytkownik ma możliwość zakupu komputera o odpowiedniej wydajności. Dużym atutem jest również gwarancja udzielana na cały sprzęt, a nie każdą część osobno (takie zasady obowiązują w przypadku składanych komputerów na zamówienie).

Największą wadą gotowych zestawów komputerowych jest brak możliwości stworzenia dowolnej konfiguracji, a tym samym dopasowania mocy i parametrów do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Złożenie komputera od podstaw

Jeśli dostępne zestawy komputerowe nie spełniają Twoich oczekiwań lub potrzebujesz bardziej wydajnej jednostki o indywidualnie dopasowanych parametrach, zdecyduj się na komputer pod zamówienie w naszej firmie, stworzony zgodnie z przedstawionymi wytycznymi.

Nie musisz znać się na komputerach, podzespołach. Wystarczy, że wyjaśnisz, czego oczekujesz oraz w jaki sposób będzie użytkowany sprzęt. To konieczne, abyśmy stworzyli dla Ciebie komputer na zamówienie.

W naszej siedzibie w Warszawie specjaliści zajmują się także doradztwem komputerowym. Wyjaśnią, dlaczego warto wybrać konkretne podzespoły, jak wydajny musi być komputer, aby mógł działać płynnie.

Porównanie – gotowy zestaw i komputer składany:

  • w przypadku komputera na zamówienie uzyskiwana jest wyższa wydajność w zestawieniu z już złożonym urządzeniem w przybliżonej cenie,
  • na gotowy zestaw komputerowy udzielana jest jedna gwarancja, natomiast przy komputerze składanym gwarancją poprawności działania objęty jest sam komputer, jak i poszczególne części osobno,
  • możliwość dowolnej konfiguracji kompatybilnych podzespołów podczas składania komputera, moc i wydajność komputera dostosowana do potrzeb użytkownika,
  • gotowy zestaw komputerowy po kupieniu można w zasadzie od razu uruchomić, nie trzeba poświęcać czasu na szukanie podzespołów.

Każde ze wskazanych rozwiązań ma wady oraz zalety. Wiele zależy od sposobu wykorzystania zakupionego sprzętu. Ważne jest, że przy składaniu komputera w naszym serwisie istnieje kilka możliwości na obniżenie kosztów np. wykorzystanie posiadanych części.

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przy uwzględnieniu oczekiwań doradzą, co będzie korzystniejsze.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na sprzęt

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, jesteś w trakcie kupna komputera do domu lub firmy, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 00

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.