x

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ: 22 212 89 00

LUB ZAGLĄDNIJ DO SKLEPU W WARSZAWIE

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Menu

Kategorie

O nas

Gdy o Internecie można było przeczytać jedynie w fachowej prasie (a nie odwrotnie, jak dziś), oferowaliśmy już sprzęt komputerowy i profesjonalne wsparcie w jego obsłudze i serwisie. Nasza dzisiejsza pozycja rynkowa to efekt konsekwentnego działania, chęci doskonalenia się i ponad 10 lat pracy.

Zaczynaliśmy od warszawskiej giełdy komputerowej na ul. Grzybowskiej. Tam spotykali się ci, którzy już w 1994 roku potrafili przeliczać kilobity na kilobajty, a tę wiedzę potrafili później zmienić w odpowiedzialne i trwałe budowanie marki. Do dnia dzisiejszego, choć pod nową nazwą i logo, świadczymy usługi serwisowe sprzętu IT w Warszawie, przy ul. Banderii 4 / U1 (Wola). Więcej o serwisie komputerów znajdziesz tutaj.

Przez kolejne lata zdobywaliśmy nowych klientów i wdrażaliśmy nowe technologie. Podjęliśmy też współpracę z licznymi firmami oraz instytucjami. Dostarczamy im sprzęt komputerowy wraz z kompleksową obsługą techniczną, wdrożeniem i serwisem. Z racji rosnącego zapotrzebowania klientów na sprzęt komputerowy, zarówno biurowy jak dla graczy, widocznym elementem marki stał się nowy Salon Siligan.pl, znajdujący się na ul. Banderii 4 / U1.

W lipcu 2014 roku marka Siligan.pl przeszła tzw. rebanding, czyli zmianę logotypu, który stał się bardziej nowoczesny i energiczny, odzwierciedlając naszą motywację i chęć pracy w branży IT. Nowy wygląd sklepu internetowego, aukcji internetowych jest przyjemny dla użytkownika i sprawia, że zakupy w Siligan.pl są łatwe i tanie.

Kiedyś posiadanie komputera wyróżniało i budziło zaciekawienie; dziś bardziej niezwykła jest jego nieznajomość. Czas pokazał, że to, co było naszą pasją i zawodem, stało się produktem pierwszej potrzeby, a sam rynek informatyczny rozrósł się ponad wszelkie oczekiwania. Obserwując ten rozwój od samego początku, skuteczniej pomagamy naszym klientom w odnalezieniu tego, czego poszukują. Tak rozumiemy nasze zadanie. Naszą pasją do sprzętu komputerowego chcemy podzielić się też z Tobą. Zapraszamy więc do naszego salonu komputerowego w Warszawie.

ul. Banderii 4 / U1
(na rogu budynku)
01-164 Warszawa (Wola)

pn. - pt. 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 14:00

starŁatwy dojazd

Dojazd tramwajem nr 20, 23, 24 - przystanek Młynów

Dojazd autobusem nr 102, 103, 136 - przystanek Młynów

starParking

starBlisko od centrum


[%carousel%]

Odbierz swoje zamówienie w naszym salonie za 0 zł

Wygodne płatności za zakupy w Siligan.pl!

Alsen.pl
AVG
intel
SENNHEISER
SilentiumPC
Thermaltake
Sklep internetowy | Copyright © 2016 Siligan.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PAYU MasterCard VISA

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
cartbox
contact
Strefa marek