JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Profesjonalna obsługa informatyczna firm to nasza usługa skierowana do przedsiębiorców. W dobie informatyzacji awaria systemu informatycznego lub utrata dostępu do danych może powodować generowanie ogromnych strat. W takich sytuacjach bieżąca pomoc specjalistów oraz natychmiastowa reakcja odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko umożliwiają przywrócenie funkcjonalności sprzętu, ale zapobiegają powstaniu dalszych problemów. W ramach obsługi informatycznej dla firm prowadzimy działania na wielu płaszczyznach – zarządzamy sieciami, komputerami, administrujemy serwerami, reprezentujemy klientów wobec dostawców i gwarantów, a także bezpośrednio dostarczamy sprzęt komputerowy.

Zakres świadczonych usług z zakresu obsługi informatycznej

Opiekę informatyczną dla firm realizujemy w siedzibie klienta oraz zdalnie. Działamy kompleksowo i na wielu płaszczyznach.

W ramach opłaty abonamentowej oferujemy m.in.:

 • administrowanie serwerami Microsoft Windows,
 • zarządzanie komputerami PC, notebookami,
 • zarządzanie drukarkami i innymi urządzeniami peryferyjnymi,
 • administrowanie routerami, mostami i urządzeniami sieciowymi,
 • zarządzanie sieciami komputerowymi i telefonicznymi,
 • stały zdalny monitoring kluczowych elementów systemów IT,
 • czynności związane z archiwizacją danych (backup),
 • czynności związane z ochroną antywirusową,
 • wsparcie użytkownika (helpdesk),
 • usuwanie awarii systemów informatycznych,
 • doradztwo / konsulting IT,
 • wsparcie przy wdrażaniu systemów,
 • reprezentowanie klienta wobec dostawców i gwarantów sprzętu oraz usług związanych z informatyką i telekomunikacją,
 • obsługa zdarzeń związanych z pogwarancyjną naprawą urządzeń.

Powyższe wyliczenie ma charakter przykładowy. W przypadku zainteresowania również innymi usługami z zakresu obsługi informatycznej firm (np. odzyskiwaniem danych, rozbudową sieci bezprzewodowych) zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym specjalistą lub wizyty w naszej siedzibie w Warszawie.

Rozumiemy, że szybki rozwój nowoczesnych technologii oraz specyfika danej branży wymaga wdrożenia odpowiednich rozwiązań. Dlatego dokładamy starań, aby nasze usługi były elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Dostawa sprzętu komputerowego Warszawa

Dostawy sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych

Odpowiedni komputer to podstawa płynnej i sprawnej pracy. W ramach świadczonych przez nas usług obsługi informatycznej firm dobieramy sprzęt spełniający wymagania naszych klientów, uwzględniając przeznaczenie. Ze względu na specyfikę zamówień oferta jest spersonalizowana i przygotowywana dla każdego klienta.

Poza bezpośrednimi dostawami sprzętu komputerowego zajmujemy się również dostarczaniem oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych.

Dlaczego to właśnie z nami warto współpracować?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których komputery to pasja. Interesujemy się rozwiązaniami innowacyjnymi i zaawansowanymi technologicznie. Ze względu na specyfikę i dynamikę branży cały czas dbamy o poszerzanie wiedzy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem. Nie narzucamy żadnych rozwiązań – sztywnych cenników, zdefiniowanych pakietów usług – nasza oferta obsługi informatycznej firm jest zmienna i zindywidualizowana, dzięki czemu w pełni możemy uwzględnić potrzeby klienta. Świadomie zrezygnowaliśmy z jednej opłaty abonamentowej obejmujące określone z góry działania, bez względu na to, czy klient rzeczywiście ich potrzebuje. Warunki współpracy ustalamy dopiero w momencie zapoznania się z wytycznymi klienta, proponujemy określone usługi, a oferta stanowi ich podsumowanie.

Korzyści płynące ze współpracy z nami

 • świadczymy usługi na najwyższym poziomie,
 • rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy,
 • proponujemy rozwiązania nowoczesne, sprawdzone,
 • jesteśmy elastyczni – dla każdego klienta przygotowujemy indywidualnie dopasowaną ofertę,
 • gwarantujemy terminową realizację zlecenia,
 • zakres oferowanych usług nie jest ściśle zdefiniowany – proponujemy rozwiązania korzystne dla klienta, stale rozszerzając ofertę,
 • zapewniamy konkurencyjne ceny.

Co odróżnia nas od innych firm na rynku świadczących podobne usługi? Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Charakteryzują nas kompleksowe rozwiązania i otwarty, stale poszerzany katalog świadczonych usług, a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy serwisie i obsłudze komputerów w firmie, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 00

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.