x

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ: 22 212 89 00

LUB ZAGLĄDNIJ DO SKLEPU W WARSZAWIE

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Menu

Kategorie

Odstąpienie od umowy

Produkty sprzedawane w sklepie komputerowym Siligan.pl zawsze są nowe i pochodzą bezpośrednio od polskich dystrybutorów, co gwarantuje ich oryginalność i najwyższą jakość. Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić towar, masz do tego pełne prawo.

Sklep Siligan.pl przyjmuje zwroty zamówień w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez klienta. Oznacza to, że otrzymując od nas przesyłkę masz prawo bez podania przyczyny zwrócić nam jej zawartość na swój koszt jeszcze przez 2 tygodnie. Co więcej, liczy się data zgłoszenia przez Ciebie chęci zwrotu. Możesz więc tego dokonać dopiero w 14-tym dniu a produkty odesłać nam następnego dnia. Oczywiście im szybciej tym lepiej, ponieważ otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych środków we wcześniejszym terminie. Zgłoszenia chęci dokonania zwrotu dokonasz np. e-mailowo lub dołączając zwykłe pismo do przesyłki zwrotnej. Wzór pisma pobierzesz tutaj.

Jeśli zwracasz wszystkie produkty z zamówienia, zwrócimy Ci wszystkie pieniądze, które wpłacono. Jeżeli zwracasz tylko niektóre, zwracamy jedynie wartość produktu. Czas oczekiwania na zwrot wpłaty to maksymalnie 14 dni. Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek płatnych przy odbiorze (za pobraniem). Prosimy o zwrócenie wybranych przez siebie towarów kurierem na nasz adres, a także ich bezpieczne zapakowanie, celem niezmienienie stanu produktów.

Oświadczenie o odstąpieniu może zostać złożone na piśmie i wysłane pod adres: SILIGAN Sklep Komputerowy, ul. Ruchliwa 22, 02-183 Warszawa lub e-mailem pod adres: sklep@siligan.pl.

Skorzystanie z prawa zwrotu jest możliwe, gdy produkt:
- nie był używany (oprócz sprawdzenia jego zgodności z zamówieniem)
- nie został uszkodzony

Jeśli zależy Ci na szybszym rozpatrzeniu zwrotu, dołącz do niego:
- fakturę lub paragon, jako potwierdzenie zakupu. Dzięki temu znacznie szybciej odnajdziemy Twoje zamówienie
- formularz Odstąpienia od Umowy zawartej na odległość

Dane do zwrotu zamówienia:
Magazyn Siligan.pl
ul. Ruchliwa 22
02-182 Warszawa

Informacje dodatkowe:
- Koszty opakowania i odesłania zwracanych towarów ponosi Kupujący. Jeśli masz możliwość, dostarcz nam produkty osobiście do Sklepu a zaoszczędzisz na wysyłce.
- Zwracany towar powinien zostać zapakowany w taki sposób, aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest nieużywany. Klient ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.
- Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.
- Sklep zwraca Klientowi całą wpłaconą kwotę za towary, koszty dodatkowe płatności występujące w Sklepie oraz koszty wysyłki towarów z zamówienia do Klienta w wysokości najniższego kosztu dostępnego w Sklepie w momencie złożenia tego zamówienia, nawet jeśli Klient wybrał droższą przesyłkę, niezależnie od jej sposobu. Zwrot pieniędzy następuje do 14 dni od daty otrzymania przez Sklep Oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
- Sklep nie zwraca Klientowi kosztów odesłania towarów z zamówienia do Sklepu.
- Zwrot płatności Klientowi odbywa się w ten sam sposób, w jaki Klient dokonał wpłaty za zamówienie w Sklepie. Klient nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów.

Przed podjęciem decyzji o zwrocie prosimy zastanowić się czy kupisz ten sam produkt taniej w innym sklepie, a także czy warto ponosić koszt zwrotu? Mamy jedne z najniższych cen w Polsce i kilkadziesiąt tysięcy towarów w ofercie. W Siligan.pl znajdziesz to czego potrzebujesz. Jeśli chcesz pomocy w wyborze produktu, zadzwoń lub napisz do nas, a z przyjemnością Ci doradzimy.

ul. Ruchliwa 22
02-182 Warszawa (Włochy)

pn. - pt. 09:00 - 17:00
 

starDojazd tramwajem nr 7915 - przystanek P+R Al.Krakowska

Dojazd autobusem nr 124, 154, 317, 177, 703, 706, 707, 711,  715, 721, 728 - przystanek P+R Al.Krakowska


[%carousel%]

Odbierz swoje zamówienie w naszej siedzibie za 0 zł

Wygodne płatności za zakupy w Siligan.pl!

Alsen.pl
intel
SENNHEISER
SilentiumPC
Thermaltake
Sklepy internetowe CStore | Copyright © 2016 Siligan.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PAYU MasterCard VISA

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
cartbox
contact
Strefa marek