JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  o nas  /  poznaj siligan

Poznaj Siligan Warszawa

Siligan – Serwis i składanie komputerów Warszawa

Kiedyś posiadanie komputera wyróżniało i budziło zaciekawienie; dziś bardziej niezwykła jest jego nieznajomość. Czas pokazał, że to, co było naszą pasją i zawodem, stało się produktem pierwszej potrzeby, a sam rynek informatyczny rozrósł się ponad wszelkie oczekiwania. Obserwując ten rozwój od samego początku, skuteczniej pomagamy naszym klientom w odnalezieniu tego, czego poszukują. Tak rozumiemy nasze zadanie. Naszą pasją do sprzętu komputerowego chcemy podzielić się też z Tobą.

Siligan.pl to dynamiczna firma działająca w obszarze najnowszych technologii. Powstaliśmy jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na specjalistów sprawnie wdrażających nowe technologie i rozwiązania teleinformatyczne. Rozumiemy, że branża najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych to obszar wymagający specjalistycznej wiedzy i osoba nie znająca tematu może czuć się przytłoczona ilością możliwych rozwiązań. Mając świadomość takiego stanu rzeczy, wspieramy naszych Klientów podczas całego procesu wdrażania nowych technologii, a rozwiązania, jakie oferujemy, są dokładnym odzwierciedleniem potrzeb Klienta.

Siligan.pl to przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, połączoną z serwisem komputerowym i sprzedażą najwyższej jakości sprzętu elektronicznego. Dokładamy wszelkich starań, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za usługi, które wykonujemy. Jeśli potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu, skontaktuj się z naszą firmą.

POTRZEBNY NOWY KOMPUTER?

Wybierz ofertę Siligan i stwórz komputer idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań. Skorzystaj z naszego formularza, który pomoże nam określić specyfikację Twojego nowego sprzętu.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.