Na rynku sprzętu komputerowego mamy ogromny wybór myszek laserowych, które nie zawsze do końca spełniają nasze oczekiwania. Dlatego też firma Thermaltake postanowiła po raz kolejny wyjść naprzeciw wymagającym graczom, prezentując nam fantastycznie dopracowane urządzenie – Tt eSPORTS Volos MMO Gaming 8200DPI Laser. Wspomniana mysz została perfekcyjnie wyprofilowana i wyważona, dzięki czemu po wielu godzinach spędzonych przed komputerem, nie będziemy odczuwać zmęczenia dłoni oraz nadgarstka. Producent zatroszczył się o to, aby wybrany przez nas sprzęt był dopasowany do naszych potrzeb zarówno w funkcjonowaniu, jak i wyglądzie. Model Volos prezentuję się bardzo dobrze. Myszka obudowana jest materiałem gumowym, co zapewni pełną kontrolę oraz zmniejszy potliwość ręki podczas grania w najbardziej wymagające gry komputerowe.

Tt eSPORTS Volos została wyposażona w czuły na ruchy laser Avago 8200DPI oraz dwa ślizgacze pod spodem myszy, dzięki czemu nasz sprzęt będzie idealnie współpracował z każdego rodzaju podkładką pod mysz. Z użytkowania Volos-a z pewnością będą zadowoleni wszyscy fanatycy gier typu MMORPMOBA i RTS. Mysz posiada aż 14 przycisków funkcyjnych oraz została wyposażona w 512 Kb wbudowanej pamięci, na której możemy zapisać 10 profili i ustawić do 140 makr! Co więcej, dzięki wbudowanym diodom mamy możliwość ustawienia aż 16.8 milionów kolorów na podświetlenie przycisków.

Volos MMO GamingFirma Thermaltake troszczy się o użytkowników swojego sprzętu, dlatego też model Volos posiada kabel o długości 1,8 metra, zabezpieczony odpowiednim, elastycznym materiałem, który pozwoli nam na swobodny ruch w każdym miejscu. Dodatkowo wtyczka USB jest pozłacana i posiada zatyczkę, która będzie chronić naszą końcówkę USB przed niepotrzebnym zabrudzeniem i zakurzeniem.

Warto dodać, że Thermaltake Volos posiada komplet odważników, które możemy zamocować w dolnej części myszy. Ciężarki to w ostatnim czasie bardzo modne rozwiązanie w najlepszych i najdroższych myszkach. Pozwala ono kontrolować wagę naszego sprzętu w zależności od potrzeb ruchowych w grze i podczas czynności wykonywanych na komputerze. Thermaltake Volos na pusto waży 145 gram, jednak przez siedem ciężarków, możemy zwiększyć jego wagę aż do 176,5 gramów.