x

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ: 22 212 89 00

LUB ZAGLĄDNIJ DO SKLEPU W WARSZAWIE

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Menu

Kategorie

Reklamacje

Produkty sprzedawane w sklepie komputerowym Siligan.pl zawsze są nowe i pochodzą bezpośrednio od polskich dystrybutorów, co gwarantuje ich oryginalność i najwyższą jakość. Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz reklamować towar, masz do tego pełne prawo a my Ci w tym pomożemy.

Najważniejszym pytaniem jakie należy sobie zadać jest: czy produkt jest jeszcze na gwarancji?

Jeśli tak, usługi serwisowe świadczy autoryzowany serwis producenta i to właśnie on naprawi Twój sprzęt. Prosimy wyszukać w instrukcji obsługi produktu lub Internecie najbliższy punkt serwisowy i zareklamować urządzenie w tej firmie.

Jeśli nie (gwarancja skończyła się), sklep Siligan.pl świadczy w Warszawie usługi serwisowe komputerów stacjonarnych, laptopów, serwerów i innych sprzętów. Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych sprzętu IT i służymy Ci pomocą. Kliknij tutaj po więcej informacji o serwisie IT Siligan.pl.

Zgłoś nam swój sprzęt do naprawy już dziś i ciesz się szybkim powrotem do korzystania z niego!

Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz reklamować towar, masz do tego pełne prawo a my Ci w tym pomożemy. Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Szczegółowe warunki gwarancji są określone w dokumencie gwarancyjnym dołączonym do produktu. Przed zgłoszeniem reklamacji prosimy sprawdzić czy odsyłany towar jest jeszcze na gwarancji.

Jeśli towar okaże się wadliwy, prosimy o kontakt z nami mailem na sklep@siligan.pl lub telefonicznie 22 212 89 01. Mailem lub telefonicznie zostaną Państwo poinformowani o dalszej procedurze, by szybko i sprawnie przeprowadzić postępowanie reklamacyjne.

Pracownicy działu reklamacji pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00 . W tych godzinach prosimy o kontakt w sprawie reklamacji.

Aby Twoja reklamacja została szybciej rozpatrzona, do zwracanego produktu dołącz:
- fakturę lub paragon
- dokument gwarancyjny
- wypełniony formularz reklamacji do pobrania tutaj

Adres do przesłania reklamowanych towarów:
Magazyn Siligan.pl
ul. Ruchliwa 22
02-182 Warszawa

Informacje dodatkowe:
- W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, Sklep ma prawo obciążyć Kupującego kwotą w wysokości 50 zł, płatną przy odbiorze produktu przez osobę, która przekazała go do reklamacji.
- Koszty odesłania przez Klienta reklamowanego produktu, zostaną zwrócone przez Sprzedającego po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Jeśli masz możliwość, dostarcz nam towar osobiście do Sklepu w Warszawie. Znacznie przyspieszy to proces reklamacji, więc zyskasz na czasie.
- Naprawione lub wymienione produkty wysyłamy takim samym sposobem jak zostały zamówione w naszym sklepie.
- Siligan.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.
- Nie jest możliwe osobiste odebranie od serwisu produktu przekazanego przez inną osobę. Potwierdzeniem jest dowód tożsamości oraz własnoręczny podpis osoby zostawiającej produkt w serwisie i odbierającej go od niego.

Przed odbiorem przesyłki od kuriera sprawdź jej stan wizualny. Jeśli uznasz, że przesyłka jest uszkodzona, lub może nie zawierać właściwych towarów w środku, odmów jej przyjęcia, sporządzając w obecności kuriera protokół szkody, którego wzór zobowiązany jest on Ci dostarczyć na miejscu. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu: SILIGAN Sklep Komputerowy, ul. Banderii 4 / U1, 01-164 Warszawa, wraz z dowodem zakupu. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.

ul. Ruchliwa 22
02-182 Warszawa (Włochy)

pn. - pt. 09:00 - 17:00
 

starŁatwy dojazd

Dojazd tramwajem nr 7, 9, 15 - przystanek P+R Al.Krakowska

Dojazd autobusem nr 124, 154, 317, 177, 703, 706, 707, 711,  715, 721, 728 - przystanek P+R Al.Krakowska


[%carousel%]

Odbierz swoje zamówienie w naszej siedzibie za 0 zł

Wygodne płatności za zakupy w Siligan.pl!

Alsen.pl
intel
SENNHEISER
SilentiumPC
Thermaltake
Sklepy internetowe CStore | Copyright © 2016 Siligan.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PAYU MasterCard VISA

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
cartbox
contact
Strefa marek