JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY

Serwis komputerów Warszawa

Serwis komputerowy Warszawa

Awaria sprzętu komputerowego przede wszystkim kojarzy się z dużymi wydatkami. Wiele osób rezygnuje z naprawy, zakładając, że taniej będzie zakupić nowe urządzenie. Z pewnością jest to błędne myślenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu komputerowego. Specjaliści naprawią sprzęt, doradzą jakie zmiany należy wprowadzić, aby działał szybciej i efektywniej, a na życzenie klienta zamontują nowe podzespoły, dzięki którym komputer będzie bardziej wydajny. Nasze działania nie obejmują wyłącznie naprawy komputera, staramy się zdiagnozować wszystkie problemy ze sprzętem oraz pomagamy usprawnić jego działanie m.in. poprzez usunięcie zbędnego oprogramowania lub rozbudowanie zestawu komputerowego.

Naprawa uszkodzonego sprzętu

Laptop zalała woda lub spadł na ziemię i została uszkodzona matryca? Jeśli Twój komputer nie działa prawidłowo, masz problemy z drukarką, tabletem lub innym sprzętem komputerowym skontaktuj się z naszymi specjalistami. Większość napraw wykonujemy na miejscu, chyba że problem jest bardziej złożony i wymaga dłuższej analizy.

W ramach podstawowych usług serwisowych zajmujemy się:

  • diagnozą przyczyny awarii,
  • usunięciem awarii i jej skutków,
  • wymianą uszkodzonych podzespołów,
  • reinstalacją systemu,
  • konserwacją układu chłodzenia,
  • czyszczeniem sprzętu,
  • poprawą szybkości działania,
  • usuwaniem złośliwego oprogramowania,
  • odzyskiwaniem danych,
  • naprawą sprzętu po zalaniu.

Specjaliści doradzą również, jakie zmiany należy wprowadzić, aby sprzęt działał szybciej i wydajniej.

Nasze usługi obejmują nie tylko naprawę komputerów lub laptopów, ale również innego sprzętu komputerowego, jak np. skanera.

Poza standardowymi usługami serwisowymi oferujemy rozbudowę zestawu komputerowego. Kompleksowe i indywidualne podejście do klienta odróżnia nas od konkurencji działającej na rynku.

Rozbudowa zestawu komputerowego

Nasi specjaliści, prowadząc serwis komputerów i laptopów zajmują się nie tylko naprawą laptopów i komputerów, ale również rozbudową i zmianą podzespołów oraz instalacją oprogramowania.

Twój komputer działa zbyt wolno, potrzebujesz profesjonalnego sprzętu – wydajnego i niezawodnego? Wcale nie oznacza to, że musisz kupić nowe urządzenie. Wystarczy, że rozbudujesz i zmienisz niektóre podzespoły. W tym celu skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy wyjaśnią, jakie zmiany należy wprowadzić, aby komputer był bardziej wydajny i dostosowany do potrzeb użytkownika. Wykorzystanie posiadanych części to najlepszy sposób na obniżenie kosztów. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na zakup profesjonalnych akcesoriów np. nowego monitora lub klawiatury.

Serwis komputerów Siligan w Warszawie tworzony jest przez zespół pasjonatów sprzętu komputerowego. Z największym zaangażowaniem i cierpliwością podchodzimy do problemów klientów, podpowiadamy rozwiązania, które będą skuteczne i przystępne cenowo. Naszym celem jest przywrócenie funkcjonalności sprzętu komputerowego, zmodernizowanie go w taki sposób, aby spełniał oczekiwania użytkownika.

PROFESJONALNY SERWIS KOMPUTEROWY WARSZAWA

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.