JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY  /  Naprawa sprzętu po zalaniu

Naprawa sprzętu po zalaniu

Naprawa laptopa po zalaniu

Zalanie laptopa nie oznacza, że nie będzie on działał. Wiele jednak zależy od sposobu dalszego postępowania oraz czasu reakcji. Wyróżnić można kilka czynności, które należy dokonać bezpośrednio po zalaniu m.in. odciąć dostęp do zasilania. Bardzo ważne jest również oddanie urządzenia w ręce profesjonalistów. Próby usuwania awarii samemu mogą przynieść wiele szkód oraz spowodować nieodwracalne zmiany.

Co należy zrobić, gdy na komputer wyleje się ciecz?

Gdy kubek z herbatą lub inna ciecz wyleje się na laptopa, trzeba szybko go odwrócić, aby jak najmniej płynu dostało się do wnętrza komputera. Natychmiast należy odciąć zasilanie. Nie wystarczy samo odłączenie kabla, ważne jest także wyjęcie baterii. Kluczową rolę przy naprawie laptopa odgrywa również czas, w jakim zostanie dostarczony do serwisu.

Sposób przeprowadzenia wszystkich powyżej wskazanych czynności, a także rodzaj i ilość płynu przesądzą o tym, jak duże będą straty.

Nawet jeśli kilka godzin po zalaniu urządzenie wydaje się suche, nie należy go włączać. Trzeba pamiętać o tym, że gdy ciecz wyparuje, na podzespołach nadal znajdują pozostałe osady, które prowadzą do powstania korozji.

W przypadku zalania laptopa jedyną słuszną decyzją jest dostarczenie go do sprawdzonego serwisu komputerowego.

Pozwól nam uratować Twój zalany sprzęt!

Po zalaniu urządzenia jak najszybciej przekaż go nam. Nasza siedziba mieści się w Warszawie przy ul. Ruchliwej 22.

Specjaliści zdecydują jakie kroki należy powziąć, aby zniwelować skutki i nie dopuścić do powstania dalszych uszkodzeń. Dopiero na podstawie szczegółowej analizy możliwe będzie określenie wszystkich usterek. Pobieżne obejrzenie sprzętu niewiele pomoże. O konieczności wymiany określonych podzespołów lub nieopłacalności naprawy informujemy klienta. Podpowiadamy również, co trzeba zrobić, aby sprzęt działał dalej.

Należy pamiętać o tym, że zalanie sprzętu nie musi oznaczać całkowitej awarii. W głównej mierze to pierwsze podjęte czynności zdecydują o tym, jaki będzie zakres naprawy oraz jej koszt.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.