JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY  /  Odzyskiwanie utraconych danych

Odzyskiwanie utraconych danych

Odzyskiwanie utraconych danych

Utraciłeś zdjęcia, pliki, nagrania, filmy? W dobie informatyzacji dokumenty oraz dane przechowywane są w formie elektronicznej. Brak dostępu do nich może doprowadzić do powstania szkód zarówno materialnych, jak i niematerialnych. Jest to problem, który dotyka wszystkich użytkowników komputerów – zarówno prywatnych, jak i przedsiębiorców.

Na czym polega odzyskiwanie danych?

Dane mogą być utracone w wyniku uszkodzeń fizycznych np. upadku urządzenia lub uszkodzeń logicznych, czyli awarii sprzętu. W efekcie użytkownik nie ma dostępu do danych. Sposobem zabezpieczenia jest przechowywanie plików w kilku miejscach – na odrębnych nośnikach lub w chmurze.

Możliwe jest odzyskanie danych z różnych nośników, m.in.:

  • dysków twardych,
  • dysków zewnętrznych,
  • kart pamięci,
  • pendrive,
  • aparatów cyfrowych,
  • odtwarzaczy mp3.

W ramach usług serwisowych zajmujemy się również odzyskiwaniem haseł oraz przywracaniem ustawień.

W jakich przypadkach można odzyskać dane?

Wyróżnić można wiele przyczyn utraty danych, w przypadku dysku twardego jest to uszkodzenie powstałe z powodu upadku, zalania, ataku wirusa, nagłego wzrostu napięcia energii elektrycznej, zakłóceń partycji, instalacji nowego systemu.

Często dane są tracone w wyniku działania użytkownika np. nadpisania, usunięcia pliku, reinstalacji systemu operacyjnego.

Należy jednak pamiętać o tym, że odzyskanie danych możliwe jest wyłącznie w specjalistycznym serwisie. Nie powinno się podejmować żadnych czynności na własną rękę, ponieważ może to uniemożliwić odzyskanie danych.

Zajmujemy się odzyskiwaniem danych utraconych z powodu uszkodzenia nośnika, skasowania pliku, ataku wirusa, formatowania, nadpisania, wystąpienia błędu programistycznego. Specjalizujemy się również w usprawnianiu działania komputerów, konserwacją, usuwaniem złośliwego oprogramowania, instalacją systemu operacyjnego, rozbudowywaniem i wymianą podzespołów. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty – serwis świadczymy w naszej siedzibie przy ul. Ruchliwej 22 w Warszawie.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.