JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY  /  Pomoc w instalacji sprzętu

Pomoc w instalacji sprzętu

Pomoc w instalacji sprzętu komputerowego

Pierwsze uruchomienie nowo zakupionego komputera to bardzo ważny moment. Przede wszystkim dlatego, że niewłaściwa konfiguracja będzie rzutować na dalsze użytkowanie. Mimo że w dzisiejszych czasach wszystko wydaje się intuicyjne i proste, w rzeczywistości osoby bez doświadczenia oraz wiedzy informatycznej mają duże problemy z uruchomieniem sprzętu, instalacją potrzebnego oprogramowania oraz usunięciem zbędnego. W efekcie komputer  nie jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, staje się mniej wydajny, a funkcje nie są w pełni wykorzystywane. Często już samo podpięcie kabli czy zainstalowanie sterowników jest kłopotliwe. Niestety większość sklepów nie oferuje usług serwisowych, pozostawiając tym samym klientów bez pomocy.

Konfiguracja komputera przez naszego specjalistę

Fabryczne oprogramowanie oraz ustawienia nie zawsze pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości zakupionego komputera. Konieczne jest dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb użytkownika.

W ramach naszych usług serwisowych oferujemy pomoc w instalacji sprzętu obejmującą:

  • prawidłowe i optymalne podłączenie wszystkich elementów,
  • konfigurację i aktualizację systemu, oprogramowania oraz sterowników,
  • dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb,
  • instalację akcesoriów,
  • zabezpieczenie sprzętu poprzez instalację programu antywirusowego.

Specjalista doradzi także jakie akcesoria oraz oprogramowanie warto dokupić.

Z konfiguracji sprzętu wykonanej z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb użytkownika wynika wiele korzyści. Przede wszystkim zakupiony sprzęt działa płynnie, nie zacina się, można używać go w celu, w jakim został nabyty.

Jakie są skutki nieprawidłowej konfiguracji komputera?

Sprzęt komputerowy do prawidłowego działania wymaga odpowiedniej konfiguracji. Wykonanie jej w niewłaściwy sposób skutkuje obciążeniem systemu i utratą możliwości wykorzystania wszystkich funkcji. Zazwyczaj na zakupionym komputerze zainstalowany jest już system operacyjny oraz podstawowe programy. Jeśli nie będą używane, należy je usunąć. Użytkownik często ma problem z rozróżnieniem oprogramowania, które jest niezbędne do prawidłowego działania systemu od dodatkowych często niepotrzebnych aplikacji. Niezwykle kłopotliwy jest również zakup odpowiedniego programu antywirusowego. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, a wybór najlepszego bez odpowiedniej wiedzy jest w zasadzie niemożliwy. Nie dotyczy to wyłącznie programów antywirusowych, ale także innego oprogramowania. Właśnie w takich przypadkach nasi specjaliści przychodzą z pomocą – przeprowadzają instalację krok po kroku, doradzając i wyjaśniając najważniejsze kwestie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nasze usługi skierowane są do wszystkich, którzy mają problem z uruchomieniem lub konfiguracją komputera. Nie ważne, w jakim sklepie dokonany był zakup. Nasza oferta jest elastyczna – użytkownikom zapewniamy pomoc na każdym etapie konfiguracji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub osobiście w siedzibie firmy w Warszawie.

Wykonanie konfiguracji sprzętu jest usługą płatną – według cennika lub indywidualnej wyceny.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.