JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY  /  usuwanie złośliwego oprogramowania

Usuwanie złośliwego oprogramowania

Poprawa szybkości działania i usuwanie złośliwego oprogramowania

Komputer powinien działać szybko i płynnie. W przeciwnym razie korzystanie z niego będzie utrudnione. Zmniejszona wydajność wcale nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego sprzętu.  Istnieje kilka sposobów na poprawę działania urządzenia. Bardzo ważna jest bieżąca naprawa i konserwacja komputera, co pozwala zapobiec powstawaniu awarii. W sytuacji, gdy komputer nagle spowolnił, przyczyną może być złośliwe oprogramowanie. Mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu komputerowego.

Poprawa szybkości działania komputera

Wyróżnić można kilka przyczyn wolniejszego działania komputera. Do zdiagnozowania przyczyny konieczne jest przeprowadzenie dogłębnej analizy. Nie pomoże wykonywanie różnych czynności bez sprecyzowanego planu. Ważne jest dotarcie do przyczyny, a następnie wprowadzenie rozwiązań mających na celu poprawę wydajności.

W przypadku laptopów częstą przyczyną wolniejszego działania jest brak konserwacji układu chłodzenia oraz czyszczenia sprzętu, co w efekcie doprowadza do przegrzania podzespołów.

Inną przyczyną mogą być wirusy i ataki hakerów. Należy mieć na względzie, że program antywirusowy nie chroni w pełni komputera.

Sposobem na poprawę wydajności komputera jest rozbudowa zestawu oraz wymiana podzespołów, dzięki czemu sprzęt będzie działał szybciej i efektywniej.

Usuwanie złośliwego oprogramowania

Komputer działał sprawnie i szybko, ale nagle spowolnił? Nawet gdy regularnie skanujesz system programem antywirusowym, nie oznacza to, że jesteś w pełni chroniony przed wirusami. Jeśli zaobserwowałeś dziwne działanie systemu, np. samoczynne otwieranie stron internetowych, najprawdopodobniej Twój komputer został zainfekowany.

Jako serwis oferujemy klientom kompleksową pomoc w poprawie szybkości działania komputera. W ramach świadczonej usługi usuwania złośliwego oprogramowania nie tylko oczyścimy system z wirusów, ale także zabezpieczymy Twój komputer oraz doradzimy, w jaki sposób unikać w przyszłości podobnych problemów.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.