JESTEŚ TUTAJ: STRONA GŁÓWNA  /  SERWIS KOMPUTEROWY  /  Przyśpiesz komputer

Przyśpiesz komputer

Przyśpiesz komputer

Czy usunięcie zbędnych programów lub wymiana podzespołów przyśpieszy działanie komputera? Przyczyny wolniejszego działania sprzętu mogą być różne. Pojawienie się problemów nie zawsze oznacza, że nadszedł moment na zmiany. W niektórych przypadkach wystarczy wyczyszczenie wentylatora. Najczęściej jednak, aby zwiększyć wydajność komputera, konieczne jest rozbudowanie posiadanego sprzętu.

Wskazówki, jak przyspieszyć działanie komputera

  1. Usunięcie nieużywanych programów: przed wykonaniem czynności należy jednak sprawdzić, czy nie są to sterowniki lub aplikacje umożliwiające obsługę komputera.
  2. Zweryfikowanie aktywnych procesów.
  3. Przeskanowanie komputera, w szczególności, jeśli system nagle zaczął wolniej działać.
  4. Uporządkowanie plików: na dysku powinno pozostawać co najmniej 10% wolnego miejsca.
  5. Oczyszczenie wentylatora: przegrzewanie komputera może być przyczyną mniejszej wydajności.
  6. Wymienienie nieodpowiednio dobranych podzespołów np. zbyt niskie napięcie może wynikać ze źle dopasowanego zasilacza.

Należy jednak pamiętać o tym, że przyczyn nieprawidłowego działania sprzętu może być o wiele więcej. W celu ich ustalenia niezbędne jest przeprowadzenie dogłębnej analizy. To zadanie dla specjalistów.

W niektórych przypadkach do poprawy działania komputera wystarczy reinstalacja systemu oraz usunięcie zbędnego oprogramowania.

Rozbudowa komputera

Zastawiasz się nad zakupem nowego komputera? Posiadany sprzęt jest zbyt mało wydajny, przestał działać płynnie? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, rozważ możliwość rozbudowania komputera.

Główne efekty rozbudowy komputera to:

  • przyspieszenie działania urządzenia,
  • poprawa jakości kluczowych parametrów,
  • zwiększenie wydajności sprzętu,
  • dopasowanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Pamiętaj o tym, że wiele elementów z Twojego poprzedniego komputera może być wykorzystanych podczas modernizacji oraz przyspieszania sprzętu. Ich użycie pozwoli na znaczne obniżenie kosztów. Nasza oferta jest elastyczna – jeśli zakupiłeś już podzespoły w innym sklepie, możesz zgłosić się do nas w celu uzyskania pomocy w połączeniu zestawu w całość. Pomożemy dopasować brakujące elementy i podpowiemy jak skutecznie złożyć komputer.

Jesteśmy otwarci na innowacje i pomysły klientów. Chętnie służymy radą. Natomiast ostateczna decyzja zawsze należy do klienta. Naszym zadaniem jest doradzenie jak najkorzystniejszego rozwiązania. Staramy się uzyskać najlepszy efekt, z uwzględnieniem możliwości finansowych kupującego. Przy tworzeniu zestawów komputerowych wykorzystujemy części przyniesione przez klienta, również zakupione w innym sklepie. Staramy się, aby nasza oferta była spersonalizowana, porad udzielamy z pełną odpowiedzialnością, sugerując rozwiązania nowoczesne, ale zarazem sprawdzone.

Poza rozbudową zestawów specjalizujemy się również w składania komputerów od zera. Przed wydaniem sprzętu przygotowanego ze środowiskiem systemowym przeprowadzamy szereg testów wydajnościowych i jakościowych, mających na celu ustalenie ewentualnych usterek fabrycznych. Istotne jest dla nas, aby sprzęt przekazany klientowi był niezawodny i służył przez wiele lat. Dużą zaletą komputerów stacjonarnych jest możliwość ich rozbudowy. Dzięki temu użytkownicy mogą rozszerzać posiadany zestaw. W końcu współczesne standardy dość szybko i dynamicznie się zmieniają.

Komputery tworzymy z pasją. Ofertę składania komputerów kierujemy zarówno do profesjonalistów, wykorzystujących sprzęt do pracy, jak i osób prywatnych. Proponujemy rozwiązania szyte na miarę. Najpierw definiujemy potrzeby klienta. Następnie rozważamy poszczególne możliwości. Zależy nam, aby urządzenie było wydajne – działało płynnie i szybko. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także stałemu poszerzaniu wiedzy, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy spersonalizowane, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie zamykamy się na nowoczesne i innowacyjne technologie. Zależy nam jednak na niezawodność, dlatego preferujemy rozwiązania sprawdzone.

Jeśli jesteś zainteresowany rozbudowaniem komputera, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w siedzibie w Warszawie.

Wykwalifikowani
specjaliści

Szybkie terminy
realizacji

Atrakcyjne ceny
i rabaty

Gwarancja
na naprawę

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Jeśli interesuje Cie oferta naszej firmy, potrzebujesz pomocy przy komputerze, zadzwoń i umów się z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Telefon Siligan22 212 89 01

Mail Siligansklep@siligan.pl

Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin sklepu Siligan.pl (obowiązkowe).

Administratorem Państwa danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa.

Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdą Państwo na stronie Polityka Prywatności.