x

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ: 22 212 89 00

LUB ZAGLĄDNIJ DO SKLEPU W WARSZAWIE

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Menu

Kategorie

Tesoro Warszawa

 

Rynek sprzętu komputerowego dla graczy jest bardzo rozwinięty. Każdy producent, który zajmuje się tworzeniem sprzętu komputerowego, chce wejść do świata gamingu, aby wspierać najbardziej rozwijający się „sport” w dzisiejszych czasach. Jeszcze kilka lat temu, e-sport zarówno w Polsce jak i na świecie nie był na tak zaawansowanym poziomie. W dzisiejszych czasach e-sport doskonale rozwija się w wielu grach komputerowych, a gracze zarówno profesjonalni jak i amatorzy, szczególną uwagę zwracają na swój sprzęt, który musi być idealnie do nich dopasowany.

Wygląd i styl to bardzo ważne cechy, jednak bardzo duże znaczenie ma też kształt czy też funkcjonalność urządzenia. W 2011 roku na rynku sprzętu komputerowego pojawiła się nowa firma Tesoro, która zgłębiła temat sprzętu dla graczy. Jeszcze przed powstaniem firmy, producent bacznie przyglądał się graczom, co pozwoliło mu wprowadzić udoskonalenia w pierwszych projektach sprzętu, który wprowadził na rynek. Firma Tesoro zajmuje się produkcją myszy, klawiatur oraz słuchawek komputerowych, ale również ważnych elementów dla gracza, takich jak podkładki pod mysz czy też aluminiowych klawiszy.

Tesoro Polska Produkty firmy Tesoro wyróżnia przede wszystkich bardzo ciekawy i agresywny design. Producent daje nam możliwość wybrania przy niektórych produktach koloru urządzenia, myszki oraz klawiatury posiadają podświetlenie, którego barwę możemy kontrolować, a słuchawki gwarantują nam czysty i głęboki dźwięk. We wszystkich urządzeniach Tesoro, każdy, nawet najmniejszy element został dopracowany! Sprzęt wykonany został z wysokiej jakości materiałów i posiada pełną funkcjonalność!

Firma Tesoro dba o kontakt z graczami, którzy nakierowują producenta na to, co dla gracza jest najważniejsze. Co roku Tesoro pojawia się na turniejach w polsce takich jak Poznań Game Arena w Poznaniu, gdzie na swoim stoisku prezentują nowe produkty i możliwości stworzonego sprzętu. Warto dodać, że wiele polskich drużyn e-sportowych współpracuje z firmą Tesoro, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku e-sportowym.

CO WYRÓŻNIA TESORO?

WYSOKA
JAKOŚĆ

NOWOCZESNY
STYL

NISKA
CENA

TRWAŁY
MATERIAŁ

KOMFORT
UŻYTKOWANIA

DBAŁOŚĆ O
DETALE

Jeśli chodzi o myszki firmy Tesoro, producent postarał się, aby wybrany przez nas model, był idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Długi kabel USB, pozłacana końcówka USB, możliwość ustawiania makr, regulacja rozdzielczości DPI, czy też genialne procesory wbudowane w myszkę, to nie jedyne zalety sprzętu Tesoro.

Z pewnością każdy gracz, profesjonalista czy też amator, nie powstydzi się sprzętu z najnowszej kolekcji. Dzięki współpracy z marką Tesoro, sklep internetowych Siligan.pl prezentuję pełną ofertę sprzętu komputerowego, który już dziś możecie nabyć po rewelacyjnych cenach. Odwiedź nasz sklep stacjonarny w Warszawie i zapytaj sprzedawcę o produkty Tesoro. Gwarantujemy satysfakcję z zakupu i profesjonalne wsparcie naszych specjalistów!

POZNAJ PRODUKTY TESORO?
Tesoro myszki
Tesoro klawiatury
Tesoro podkładki pod mysz
Tesoro słuchawki
 

Ukrywanie


[%carousel%]

Odbierz swoje zamówienie w naszej siedzibie za 0 zł

Wygodne płatności za zakupy w Siligan.pl!

Alsen.pl
intel
SENNHEISER
SilentiumPC
Thermaltake
Sklepy internetowe CStore | Copyright © 2016 Siligan.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PAYU MasterCard VISA

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
cartbox
contact
Strefa marek